WT3251F0016.369000
SEMICONDUCTOR OTHER
product image
WT3251F0016.369000 Picture
SeekIC No. : 003415234 Detail
WT3251F0016.369000: SEMICONDUCTOR OTHER
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
WT3251F0016.369000
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Series: WT325 Manufacturer: Pericom
Type: TCXO Frequency: 16.369MHz
Function: Standby (Power Down) Output: Clipped Sine Wave
Voltage - Supply: 3.3V Frequency Stability: ±0.5ppm
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C Package / Case : TSLP
Current - Supply (Max): 1.5mA Ratings: -
Mounting Type: - Size / Dimension: -
Height: - Package / Case: -
Description
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: -
Type: TCXO
Output: Clipped Sine Wave
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Max): 1.5mA
Function: Standby (Power Down)
Frequency Stability: ±0.5ppm
Frequency: 16.369MHz