XC3S50AN-4TQG144I
IC FPGA SPARTAN-3AN50K 144-TQFP
product image
XC3S50AN-4TQG144I Picture
SeekIC No. : 003503332 Detail
XC3S50AN-4TQG144I: IC FPGA SPARTAN-3AN50K 144-TQFP
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
XC3S50AN-4TQG144I
  • Qty
  • 0~1
Operating Supply Voltage : 50 V Number of Gates: 50000
Voltage - Supply: 1.14 V ~ 1.26 V Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C Package / Case: 144-LQFP
Description
Voltage - Supply: 1.14 V ~ 1.26 V
Mounting Type: Surface Mount
Total RAM Bits: 55296
Package / Case: 144-LQFP
Supplier Device Package: 144-TQFP (20x20)
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C