XM-1-50.0000
CRYSTAL 50MHZ METAL CASE SMD
product image
XM-1-50.0000 Picture
SeekIC No. : 004548475 Detail
XM-1-50.0000: CRYSTAL 50MHZ METAL CASE SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
XM-1-50.0000
Mfg:
Connor-Winfield
  • Qty
  • 1~25
Parameters:
Technical/Catalog InformationXM-1-50.0000
VendorConnor-Winfield
CategoryCrystals and Oscillators
Frequency50MHz
Load CapacitanceSeries
Package / Case7.5mm x 5.0mm
PackagingBulk
Frequency Tolerance±50ppm
Mounting TypeSurface Mount
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-10°C ~ 70°C