Z0292212VSCR3796TR
IC MODEM CTRL 44PLCC
product image
Z0292212VSCR3796TR Picture
SeekIC No. : 003524519 Detail
Z0292212VSCR3796TR: IC MODEM CTRL 44PLCC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Z0292212VSCR3796TR
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: - Manufacturer: Zilog
Logic Family : HE4000B Data Format: V.21, V.22, V.23, V.29, Bell 103, Bell 212A
Baud Rates: 9.6k Voltage - Supply: 4.5 V ~ 5.5 V
Mounting Type: Surface Mount Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Supplier Device Package: 44-PLCC
Description
Series: -
Mounting Type: Surface Mount
Packaging: Tape & Reel (TR)
Manufacturer: Zilog
Voltage - Supply: 4.5 V ~ 5.5 V
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Data Format: V.21, V.22, V.23, V.29, Bell 103, Bell 212A