ZJYS5105-2PLT-01
CHOKE COMM MODE 100 OHM 5A SMD
product image
ZJYS5105-2PLT-01 Picture
SeekIC No. : 003447398 Detail
ZJYS5105-2PLT-01: CHOKE COMM MODE 100 OHM 5A SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ZJYS5105-2PLT-01
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: ZJYS Manufacturer: TDK Corporation
Filter Type: Data, Signal Line Number of Lines: 2
Inductance: - Current: 5A
DC Resistance (DCR): 10 mOhm Max Impedance: 100 Ohm
Mounting Type: Surface Mount Maximum Operating Temperature : + 125 C
Size / Dimension: 0.413" L x 0.345" W (10.50mm x 9.00mm) Height (Max): 0.200" (5.08mm)
Package / Case: Horizontal, 4 Gull Wing Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Description
Filter Type: Data, Signal Line
Number of Lines: 2
Inductance: -
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer: TDK Corporation
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Series: ZJYS
Height (Max): 0.200" (5.08mm)
Package / Case: Horizontal, 4 Gull Wing
Impedance: 100 Ohm
Current: 5A
DC Resistance (DCR): 10 mOhm Max
Size / Dimension: 0.413" L x 0.345" W (10.50mm x 9.00mm)