04023A3R5CAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 25volts 3.50pF C0G
product image
04023A3R5CAT2A Picture
SeekIC No. : 00827339 Detail
04023A3R5CAT2A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 25volts 3.50pF C0G
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
04023A3R5CAT2A
Quick Details
Capacitance : 3.5 pF Tolerance : 0.25 pF
Voltage Rating : 25 Volts
Tolerance : 0.25 pF
Capacitance : 3.5 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information04023A3R5CAT2A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance3.5pF
Voltage - Rated 25V
Tolerance±0.25pF
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C