08051A4R3BAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 100V 4.3pF
product image
08051A4R3BAT2A Picture
SeekIC No. : 00872527 Detail
08051A4R3BAT2A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 100V 4.3pF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
08051A4R3BAT2A
Quick Details
Capacitance : 4.3 pF Tolerance : 0.1 pF
Case Code - mm : 2012
Tolerance : 0.1 pF
Capacitance : 4.3 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information08051A4R3BAT2A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance4.3pF
Voltage - Rated 100V
Tolerance±0.1pF
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C