12102U330GAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 200volts 3.3pF 2% ULTRA LOW ESR
product image
12102U330GAT2A Picture
SeekIC No. : 00857565 Detail
12102U330GAT2A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 200volts 3.3pF 2% ULTRA LOW ESR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
12102U330GAT2A
Quick Details
Capacitance : 33 pF Tolerance : 2 %
Case Code - mm : 3225
Capacitance : 33 pF
Tolerance : 2 %
Product : RF Microwave MLCCs
Parameters:
Technical/Catalog Information12102U330GAT2A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance33pF
Voltage - Rated 200V
Tolerance±2%
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C