1812HA150KATME
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3KVolts 15pF 10%
product image
1812HA150KATME Picture
SeekIC No. : 00878279 Detail
1812HA150KATME: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3KVolts 15pF 10%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
1812HA150KATME
Quick Details
Capacitance : 15 pF Tolerance : 10 %
Packaging : Reel
Tolerance : 10 %
Capacitance : 15 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information1812HA150KATME
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance15pF
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Tolerance±10%
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C