1812HA151KAT1A\SB
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3000V 150pF 10%
product image
1812HA151KAT1A\SB Picture
SeekIC No. : 00873674 Detail
1812HA151KAT1A\SB: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3000V 150pF 10%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
1812HA151KAT1A\SB
Quick Details
Capacitance : 150 pF Tolerance : 10 %
Packaging : Reel
Tolerance : 10 %
Capacitance : 150 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information1812HA151KAT1A\SB
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance150pF
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Tolerance±10%
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C