1812HA330JAT1A
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 33PF 3KV 5%
product image
1812HA330JAT1A Picture
SeekIC No. : 00809037 Detail
1812HA330JAT1A: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 33PF 3KV 5%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
1812HA330JAT1A
Mfg:
AVX
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Capacitance : 33 pF Tolerance : 5 %
Description
Tolerance : 5 %
Case Code - mm : 4532
Capacitance : 33 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information1812HA330JAT1A
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance33pF
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Tolerance±5%
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C