19C200PA2L
Industrial Pressure / Force Sensors JZ STAINLESS PRESS
product image
19C200PA2L Picture
SeekIC No. : 002678784 Detail
19C200PA2L: Industrial Pressure / Force Sensors JZ STAINLESS PRESS
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
19C200PA2L
Mfg:
Honeywell
  • Qty
  • 0~15
Quick Details
Operating Pressure : 0 psi to 200 psi Pressure Type : Absolute
Output Type : Basic Mounting Style : Panel
Operating Supply Voltage : 15 V
Description
Accuracy :
Output Voltage :
Packaging :
Pressure Type : Absolute
Output Type : Basic
Mounting Style : Panel
Operating Pressure : 0 psi to 200 psi