2225HA101KAT1A\SB
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3000V 100pF 10%
product image
2225HA101KAT1A\SB Picture
SeekIC No. : 00879397 Detail
2225HA101KAT1A\SB: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 3000V 100pF 10%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
2225HA101KAT1A\SB
Quick Details
Capacitance : 100 pF Tolerance : 10 %
Packaging : Reel
Tolerance : 10 %
Capacitance : 100 pF
Parameters:
Technical/Catalog Information2225HA101KAT1A\SB
VendorAVX Corporation
CategoryCapacitors
Capacitance100pF
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Tolerance±10%
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C