3120-F321-P7T1-W14FR3-2.5A
CIRCUIT BRKR ROCKER 2P 2.5A RED
product image
3120-F321-P7T1-W14FR3-2.5A Picture
SeekIC No. : 004227947 Detail
3120-F321-P7T1-W14FR3-2.5A: CIRCUIT BRKR ROCKER 2P 2.5A RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
3120-F321-P7T1-W14FR3-2.5A
Mfg:
E-T-A
  • Qty
  • 1~1
Parameters:
Technical/Catalog Information3120-F321-P7T1-W14FR3-2.5A
VendorE-T-A
CategoryCircuit Protection
Mounting TypePanel Mount
Actuator TypeRocker
Voltage50VDC, 250VAC
Current - Trip (It)2.5A
Number of Poles2
Breaker TypeThermal
Lead Free StatusLead Free
RoHS StatusRoHS Compliant
Other Names 3120 F321 P7T1 W14FR3 2 5A