3224W-1-504E
Trimmer Resistors - SMD 4mm 500Kohms 10% Square Cermet Sealed
product image
3224W-1-504E Picture
SeekIC No. : 001261466 Detail
3224W-1-504E: Trimmer Resistors - SMD 4mm 500Kohms 10% Square Cermet Sealed
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
3224W-1-504E
Mfg:
Bourns
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Product : Trimmers Product Type : Multiturn
Element Type : Cermet Taper : Linear
Resistance : 500 KOhms Termination Style : SMD/SMT
Power Rating : 250 mWatts (1/4 Watt) Tolerance : 10 %
Description
Number of Turns :
Voltage Rating :
Temperature Coefficient :
Element Type : Cermet
Termination Style : SMD/SMT
Tolerance : 10 %
Product Type : Multiturn
Power Rating : 250 mWatts (1/4 Watt)
Taper : Linear
Product : Trimmers
Resistance : 500 KOhms