330R223U010JS2D
Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22KUF 10V
product image
330R223U010JS2D Picture
SeekIC No. : 00724310 Detail
330R223U010JS2D: Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22KUF 10V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
330R223U010JS2D
Mfg:
Cornell Dubilier
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Capacitance : 0.022 Farad Tolerance : - 10 %, + 75 %
Voltage Rating : 10 Volts Operating Temperature Range : - 55 C to + 105 C
Termination Style : Radial Dimensions : 1.015 in Dia. x 3.15 in L
Product : General Purpose Electrolytic Capacitors
Description
Lead Style :
Packaging :
Termination Style : Radial
Operating Temperature Range : - 55 C to + 105 C
Voltage Rating : 10 Volts
Capacitance : 0.022 Farad
Tolerance : - 10 %, + 75 %
Dimensions : 1.015 in Dia. x 3.15 in L