357LB3I027M00000
VCXO Oscillators 27.0000 MHz
product image
357LB3I027M00000 Picture
SeekIC No. : 001166895 Detail
357LB3I027M00000: VCXO Oscillators 27.0000 MHz
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
357LB3I027M00000
Mfg:
CTS Electronic Components
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Package / Case : 7 mm x 5 mm Frequency : 27 MHz
Frequency Stability : 50 PPM Packaging : Reel
Supply Voltage : 3.3 Volts Termination Style : SMD/SMT
Dimensions : 5 mm W x 7 mm L x 2 mm H Minimum Operating Temperature : - 40 C
Supply Voltage : 3.3 Volts
Frequency : 27 MHz
Package / Case : 7 mm x 5 mm
Dimensions : 5 mm W x 7 mm L x 2 mm H