425F11A018M4320
Crystals 18.432MHz 10pF 10ppm -20C +70C
product image
425F11A018M4320 Picture
SeekIC No. : 001128623 Detail
425F11A018M4320: Crystals 18.432MHz 10pF 10ppm -20C +70C
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
425F11A018M4320
Quick Details
Frequency : 18.432 MHz Tolerance : 10 PPM
Frequency Stability : 10 PPM Load Capacitance : 10 pF
Termination Style : SMD/SMT Package / Case : 2.5 mm x 2 mm x 0.65 mm
Operating Temperature Range : - 20 C to + 70 C Dimensions : 2 mm W x 2.5 mm L x 0.65 mm H
Frequency : 18.432 MHz
Frequency Stability : 10 PPM
Tolerance : 10 PPM
Load Capacitance : 10 pF
Dimensions : 2 mm W x 2.5 mm L x 0.65 mm H
Package / Case : 2.5 mm x 2 mm x 0.65 mm