482-G212-J1M1-B2S0-044012-7.5A
CIRC BREAKER 7.5A 230V SPECIAL
product image
482-G212-J1M1-B2S0-044012-7.5A Picture
SeekIC No. : 004231519 Detail
482-G212-J1M1-B2S0-044012-7.5A: CIRC BREAKER 7.5A 230V SPECIAL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
482-G212-J1M1-B2S0-044012-7.5A
Mfg:
E-T-A
  • Qty
  • 1~10
Parameters:
Technical/Catalog Information482-G212-J1M1-B2S0-044012-7.5A
VendorE-T-A
CategoryCircuit Protection
Mounting TypePanel Mount
Actuator TypePush-Pull Plunger
Voltage230V
Current - Trip (It)7.5A
Other Names 482 G212 J1M1 B2S0 044012 7 5A