4846-UU-36
RF Cable Assemblies SMA PLUG TO SMA PLUG RG178/U 36 INCH
product image
4846-UU-36 Picture
SeekIC No. : 002334870 Detail
4846-UU-36: RF Cable Assemblies SMA PLUG TO SMA PLUG RG178/U 36 INCH
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
4846-UU-36
Mfg:
Pomona Electronics
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Length : 36 in Cable Type : RG-178B
Impedance : 50 Ohms Color : Clear
Description
Connector A Series :
Connector A Gender :
Connector A Body Style :
Connector B Series :
Connector B Gender :
Connector B Body Style :
Polarity :
Frequency Range :
Impedance : 50 Ohms
Length : 36 in
Color : Clear
Cable Type : RG-178B
Parameters:
Technical/Catalog Information4846-UU-36
VendorPomona Electronics
CategoryCable Assemblies
Length36.0" (914.4mm)