5.0SMDJ100A-T7
DIODE TVS 100V 5000W 5% UNI SMD
product image
5.0SMDJ100A-T7 Picture
SeekIC No. : 003002789 Detail
5.0SMDJ100A-T7: DIODE TVS 100V 5000W 5% UNI SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
5.0SMDJ100A-T7
Quick Details
Series: 5.0SMDJ Manufacturer: Littelfuse Inc
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V Voltage - Breakdown: 111V
Power (Watts): 5000W Polarization: Unidirectional
Mounting Type: Surface Mount Package / Case: DO-214AB, SMC
Supplier Device Package: DO-214AB, (SMC) Package / Case : SOD-123
Description
Mounting Type: Surface Mount
Packaging: Tape & Reel (TR)Alternate Packaging
Polarization: Unidirectional
Manufacturer: Littelfuse Inc
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V
Voltage - Breakdown: 111V
Package / Case: DO-214AB, SMC
Supplier Device Package: DO-214AB, (SMC)
Series: 5.0SMDJ
Power (Watts): 5000W