5.0SMDJ100CA
DIODE TVS 100V 5000W 5% BI SMD
product image
5.0SMDJ100CA Picture
SeekIC No. : 003002790 Detail
5.0SMDJ100CA: DIODE TVS 100V 5000W 5% BI SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
5.0SMDJ100CA
Quick Details
Series: 5.0SMDJ Manufacturer: Littelfuse Inc
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V Voltage - Breakdown: 111V
Power (Watts): 5000W Recovery Time : 200 ns
Polarization: Bidirectional Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: DO-214AB, SMC Supplier Device Package: DO-214AB, (SMC)
Description
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer: Littelfuse Inc
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V
Voltage - Breakdown: 111V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Supplier Device Package: DO-214AB, (SMC)
Series: 5.0SMDJ
Power (Watts): 5000W