619XR-18RED
LEAD TEST HD XR-ALLIG RED 18"
product image
619XR-18RED Picture
SeekIC No. : 004179816 Detail
619XR-18RED: LEAD TEST HD XR-ALLIG RED 18"
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
619XR-18RED
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Series: E-Z-MINI-HOOK™ XR Manufacturer: E-Z-Hook
Supply Current : 15.5 mA Configuration: Alligator to Grabber, Hook
1st Connector: Alligator Clip, Insulated 2nd Connector: Mini Hook
Cable Length: 18.0" (457.20mm)
Description
2nd Connector: Mini Hook
Contents: 1 Lead, Red
Manufacturer: E-Z-Hook
1st Connector: Alligator Clip, Insulated
Cable Length: 18.0" (457.20mm)