619XJL-18R/B
ALLIGATOR CLIP-XJL HOOK 18" 1R/B
product image
619XJL-18R/B Picture
SeekIC No. : 004179814 Detail
619XJL-18R/B: ALLIGATOR CLIP-XJL HOOK 18" 1R/B
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
619XJL-18R/B
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Series: E-Z-MACRO-HOOK™ XJL Manufacturer: E-Z-Hook
Configuration: Alligator to Grabber, Hook Operating Temperature Range : - 40 C to + 105 C
1st Connector: Alligator Clip, Insulated 2nd Connector: Macro Hook
Cable Length: 18.0" (457.20mm)
Description
Manufacturer: E-Z-Hook
1st Connector: Alligator Clip, Insulated
Contents: 2 Leads, Black and Red
Cable Length: 18.0" (457.20mm)