70T3599S166DR
Specifications Package PQFP 208 Speed 166 MHZ Temperature C Voltage 2.5 V Bus Width x36 Density 4608K ...
product image
70T3599S166DR Picture
SeekIC No. : 004240515 Detail
70T3599S166DR: Specifications Package PQFP 208 Speed 166 MHZ Temperature C Voltage 2.5 V ...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
70T3599S166DR
Specifications
Package PQFP 208 Speed 166 MHZ Temperature C Voltage 2.5 V Bus Width x36 Density 4608K Organization 128K x 36 Function JTAG,Counters,Interrupt,Sleep Mode,Dual Clocks,Collision Detect Frequency 133 - 200 MHz Architecture Dual-Port Interface Sync I/O Type 2.5 V LVTTL,3.3 V LVTTL Output "Flowthrough, Pipelined"