70T3719MS166BBG
Specifications Package PBGA 324 Speed 166 MHZ Temperature C Voltage 2.5 V Bus Width x72 Density 256K ...
product image
70T3719MS166BBG Picture
SeekIC No. : 004240528 Detail
70T3719MS166BBG: Specifications Package PBGA 324 Speed 166 MHZ Temperature C Voltage 2.5 V ...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
70T3719MS166BBG
  • Unit Price
  • Negotiable
Description
Specifications
Package PBGA 324 Speed 166 MHZ Temperature C Voltage 2.5 V Bus Width x72 Density 256K Organization 256K x 72 Function Interrupt,Sleep Mode,Collision Detect Frequency 133 - 166 MHz Architecture Dual-Port Interface Sync I/O Type 2.5 V LVTTL,3.3 V LVTTL Output Pipelined,Flowthrough,"Flowthrough, Pipelined"