70V5388S166BCI8
Specifications Package CABGA 256 Speed 166 MHZ Temperature I Voltage 3.3 V Bus Width x18 Density 1152K ...
product image
70V5388S166BCI8 Picture
SeekIC No. : 004241318 Detail
70V5388S166BCI8: Specifications Package CABGA 256 Speed 166 MHZ Temperature I Voltage 3.3 V ...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
70V5388S166BCI8
Specifications
Package CABGA 256 Speed 166 MHZ Temperature I Voltage 3.3 V Bus Width x18 Density 1152K Organization 64K x 18 Architecture FourPort Interface Sync I/O Type 3.0 V LVTTL