70V5388S166BG
Specifications Package PBGA 272 Speed 166 MHZ Temperature C Voltage 3.3 V Bus Width x18 Density 1152K ...
product image
70V5388S166BG Picture
SeekIC No. : 004241319 Detail
70V5388S166BG: Specifications Package PBGA 272 Speed 166 MHZ Temperature C Voltage 3.3 V ...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
70V5388S166BG
Specifications
Package PBGA 272 Speed 166 MHZ Temperature C Voltage 3.3 V Bus Width x18 Density 1152K Organization 64K x 18 Architecture FourPort Interface Sync I/O Type 3.0 V LVTTL