AED17Q50-6
DC/DC Converters 150W 9.6V 17A 1/16-Brick
product image
AED17Q50-6 Picture
SeekIC No. : 002730317 Detail
AED17Q50-6: DC/DC Converters 150W 9.6V 17A 1/16-Brick