AF2-0.75V125TM
Fuses 2410 0.75A FA Fuse
product image
AF2-0.75V125TM Picture
SeekIC No. : 00650567 Detail
AF2-0.75V125TM: Fuses 2410 0.75A FA Fuse
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
AF2-0.75V125TM
Mfg:
AEM
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Current Rating : 0.75 Amp Voltage Rating : 125 Volts
Termination Style : SMD/SMT Fuse Type : Very Fast Acting
Body Material : Fiberglass Dimensions : 6.1 mm L x 2.49 mm W
Packaging : Reel Product : Surface Mount Fuse
Description
Fuse Size / Group :
Termination Style : SMD/SMT
Fuse Type : Very Fast Acting
Body Material : Fiberglass
Product : Surface Mount Fuse
Packaging : Reel
Voltage Rating : 125 Volts
Dimensions : 6.1 mm L x 2.49 mm W