AF2-10.0V125TM
Fuses 2410 10A FA Fuse
product image
AF2-10.0V125TM Picture
SeekIC No. : 00650565 Detail
AF2-10.0V125TM: Fuses 2410 10A FA Fuse
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
AF2-10.0V125TM
Quick Details
Current Rating : 10 Amps Voltage Rating : 125 Volts
Termination Style : SMD/SMT Fuse Type : Very Fast Acting
Body Material : Fiberglass Dimensions : 6.1 mm L x 2.49 mm W
Packaging : Reel
Current Rating : 10 Amps
Voltage Rating : 125 Volts
Dimensions : 6.1 mm L x 2.49 mm W