AIH20B300N-NTL
DC/DC Converters 250W 300Vin 12V@20A Neg Non-Threaded
product image
AIH20B300N-NTL Picture
SeekIC No. : 002721350 Detail
AIH20B300N-NTL: DC/DC Converters 250W 300Vin 12V@20A Neg Non-Threaded