AP1501-50T5RL-U
DC/DC Switching Converters BUCK CONV BIPOLAR 150KHZ 3.0A 4.5V-40V
product image
AP1501-50T5RL-U Picture
SeekIC No. : 00496192 Detail
AP1501-50T5RL-U: DC/DC Switching Converters BUCK CONV BIPOLAR 150KHZ 3.0A 4.5V-40V