AXS-1147-02-02
Test Sockets Crystal Test & Burn-In Socket
product image
AXS-1147-02-02 Picture
SeekIC No. : 002789048 Detail
AXS-1147-02-02: Test Sockets Crystal Test & Burn-In Socket
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
AXS-1147-02-02
Mfg:
ABRACON
  • Qty
  • 0~1
  • 1~5
  • 5~10
Description
Series: -
Number of Positions: 2
Manufacturer: Abracon Corporation
Type: Socket, Test and Burn In
For Use With/Related Products: Crystals, Oscillators
Device Size: 11.40mm x 4.70mm x 4.20mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationAXS-1147-02-02
VendorAbracon Corporation
CategoryCrystals and Oscillators
TypeSocket, Crystal
Number of Positions 2
For Use With/Related Products11.5mm x 4.8mm