B43456A9478M7
Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal AL-ELKO SCREW TERMINALS 4700UF 400V
product image
B43456A9478M7 Picture
SeekIC No. : 00749248 Detail
B43456A9478M7: Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal AL-ELKO SCREW TERMINALS 4700UF 400V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
B43456A9478M7
Mfg:
EPCOS
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Capacitance : 4700 uF Tolerance : 20 %
Voltage Rating : 400 Volts Series : B43456
Product : Aluminum Electrolytic Capacitors
Description
ESR :
Operating Temperature Range :
Diameter :
Length :
Lead Spacing :
Tolerance : 20 %
Voltage Rating : 400 Volts
Capacitance : 4700 uF