BCR10PM-12LG
Features: • IT (RMS) : 10 A• VDRM : 600 V• IFGTI, IRGTI, IRGT III: 30 mA• Viso : 2000 V• The Product guaranteed maximum junction temperature 150°C• Insulated Type• Planar Type• UL Recognized : Yellow Card No. E223904 File No.E80271ApplicationSwitchin...
product image
BCR10PM-12LG Picture
SeekIC No. : 004298008 Detail
BCR10PM-12LG: Features: • IT (RMS) : 10 A• VDRM : 600 V• IFGTI, IRGTI, IRGT III: 30 mA• Viso : 2000 V• The Product guaranteed maximum junction temperature 150°C• Insulated Type...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
BCR10PM-12LG
  • Unit Price
  • Negotiable
Description
Features:
• IT (RMS) : 10 A
• VDRM : 600 V
• IFGTI, IRGTI, IRGT III: 30 mA
• Viso : 2000 V
• The Product guaranteed maximum junction  temperature 150°C