BPC50R110F
Thin Film Resistors - Through Hole
product image
BPC50R110F Picture
SeekIC No. : 001549406 Detail
BPC50R110F: Thin Film Resistors - Through Hole
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
BPC50R110F
Quick Details
Resistance : 110 mOhms Tolerance : 1 %
Dimensions : 25.4 mm W x 12.7 mm L x 2.54 mm H
Description
Packaging :
Tolerance : 1 %
Power Rating : 5 Watts
Resistance : 110 mOhms