BSOF3S3E-10.0M
OSC OCXO 10.0000MHZ 3.3V SMD
product image
BSOF3S3E-10.0M Picture
SeekIC No. : 004302228 Detail
BSOF3S3E-10.0M: OSC OCXO 10.0000MHZ 3.3V SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
BSOF3S3E-10.0M
Mfg:
Connor-Winfield
  • Qty
  • 1~10
Parameters:
Technical/Catalog InformationBSOF3S3E-10.0M
VendorConnor-Winfield
CategoryCrystals and Oscillators
Frequency10MHz
Package / CaseSMD 30.5mm x 25.4mm
PackagingTray
Supply Voltage3.3V
TypeOCXO
Operating Temperature0°C ~ 70°C