C4520C0G3F220K
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 1808 22pF 3KV C0G 10%
product image
C4520C0G3F220K Picture
SeekIC No. : 00817718 Detail
C4520C0G3F220K: Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 1808 22pF 3KV C0G 10%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
C4520C0G3F220K
Quick Details
Capacitance : 22 pF Tolerance : 10 %
Packaging : Reel
Tolerance : 10 %
Case Code - in : 1812
Case Code - mm : 4532
Capacitance : 22 pF
Parameters:
Technical/Catalog InformationC4520C0G3F220K
VendorTDK Corporation (VA)
CategoryCapacitors
Capacitance22pF
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Tolerance±10%
Package / Case1808 (4520 metric)
Temperature CoefficientC0G, NP0
PackagingDigi-Reel?
FeaturesHigh Voltage
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C