CCLD-023-50-125.000
Standard Clock Oscillators 125MHz
product image
CCLD-023-50-125.000 Picture
SeekIC No. : 001151112 Detail
CCLD-023-50-125.000: Standard Clock Oscillators 125MHz
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
CCLD-023-50-125.000
Mfg:
Crystek Corporation
Quick Details
Product : XO Package / Case : 7 mm x 5 mm
Frequency : 125 MHz Frequency Stability : 50 PPM
Supply Voltage : 3.3 Volts Termination Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C Maximum Operating Temperature : + 85 C
Dimensions : 7.2 mm L Series : CCLD
Description
Load Capacitance :
Output Format :
Packaging :
Package / Case : 7 mm x 5 mm
Frequency Stability : 50 PPM
Supply Voltage : 3.3 Volts
Termination Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Frequency : 125 MHz
Product : XO
Dimensions : 7.2 mm L