CM309A4.800MABJT
CRYSTAL 4.800 MHZ SMD 18PF
product image
CM309A4.800MABJT Picture
SeekIC No. : 004314420 Detail
CM309A4.800MABJT: CRYSTAL 4.800 MHZ SMD 18PF
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
CM309A4.800MABJT
Parameters:
Technical/Catalog InformationCM309A4.800MABJT
VendorCitizen Finetech Miyota
CategoryCrystals and Oscillators
Frequency4.8MHz
Load Capacitance18pF
Package / Case13.4mm x 5.0mm
PackagingTape & Reel (TR)
Frequency Tolerance±30ppm
Mounting TypeSurface Mount
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C