CWX813-12.288M
OSC 12.2880MHZ 3.3V +-25PPM SMD
product image
CWX813-12.288M Picture
SeekIC No. : 004317822 Detail
CWX813-12.288M: OSC 12.2880MHZ 3.3V +-25PPM SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
CWX813-12.288M
Mfg:
Connor-Winfield (VA)
  • Qty
  • 1~10
Parameters:
Technical/Catalog InformationCWX813-12.288M
VendorConnor-Winfield (VA)
CategoryCrystals and Oscillators
Frequency12.288MHz
Package / CaseSMD 7mm x 5mm
PackagingCut Tape (CT)
Supply Voltage3.3V
TypeStandard
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Frequency Stability±25ppm
Supply Current30mA