DLW21SN121SQ2L
Common Mode Inductors (Chokes) 0805 120ohm 50volt DCR 0.45ohm
product image
DLW21SN121SQ2L Picture
SeekIC No. : 001170024 Detail
DLW21SN121SQ2L: Common Mode Inductors (Chokes) 0805 120ohm 50volt DCR 0.45ohm
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
DLW21SN121SQ2L
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Impedance : 120 Ohms Tolerance : 25 %
Maximum DC Current : 370 mAmps Maximum DC Resistance : 0.45 Ohms
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C Termination Style : SMD/SMT
Package / Case : 0805 (2012 metric) Series : DLW21S
Termination Style : SMD/SMT
Tolerance : 25 %
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Package / Case : 0805 (2012 metric)
Impedance : 120 Ohms
Maximum DC Resistance : 0.45 Ohms
Series : DLW21S
Maximum DC Current : 370 mAmps
Parameters:
Technical/Catalog InformationDLW21SN121SQ2L
VendorMurata Electronics North America (VA)
CategoryFilters
Inductance-
Impedance120 Ohm
DC Resistance (DCR)300.0 mOhm Max
Current 370mA