DLW31SN261SQ2L
Common Mode Inductors (Chokes) 1206 260ohm 50volt DCR 0.5ohm
product image
DLW31SN261SQ2L Picture
SeekIC No. : 001170222 Detail
DLW31SN261SQ2L: Common Mode Inductors (Chokes) 1206 260ohm 50volt DCR 0.5ohm
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
DLW31SN261SQ2L
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Impedance : 260 Ohms Tolerance : 25 %
Maximum DC Current : 310 mAmps Maximum DC Resistance : 0.5 Ohms
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C Termination Style : SMD/SMT
Package / Case : 1206 (3216 metric) Series : DLW31S
Termination Style : SMD/SMT
Tolerance : 25 %
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Impedance : 260 Ohms
Maximum DC Resistance : 0.5 Ohms