DLW5BSN191SQ2L
Common Mode Inductors (Chokes) 2020 190ohm@100MHz
product image
DLW5BSN191SQ2L Picture
SeekIC No. : 001170236 Detail
DLW5BSN191SQ2L: Common Mode Inductors (Chokes) 2020 190ohm@100MHz
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
DLW5BSN191SQ2L
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Impedance : 190 Ohms Tolerance : 25 %
Maximum DC Current : 5000 mAmps Maximum DC Resistance : 0.02 Ohms
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C Termination Style : SMD/SMT
Package / Case : 2020 (5050 metric) Series : DLW5BS
Termination Style : SMD/SMT
Tolerance : 25 %
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Package / Case : 2020 (5050 metric)
Maximum DC Resistance : 0.02 Ohms
Maximum DC Current : 5000 mAmps
Series : DLW5BS
Impedance : 190 Ohms