EK1501-7R
EURO-CASSETTE 150W 15V
product image
EK1501-7R Picture
SeekIC No. : 003816979 Detail
EK1501-7R: EURO-CASSETTE 150W 15V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
EK1501-7R
  • Qty
  • 0~5
Quick Details
Series: * Operating Supply Voltage : 10 V