ELL-3GM1R0N
COIL PWR CHOKE 1UH 1.8A SMD
product image
ELL-3GM1R0N Picture
SeekIC No. : 003467550 Detail
ELL-3GM1R0N: COIL PWR CHOKE 1UH 1.8A SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ELL-3GM1R0N
Inductance: 1µH Current: 1.8A
Common Mode Rejection Ratio (Min) : 58 dB Current - Saturation: -
Current - Temperature Rise: - Type: Ferrite Core
Tolerance: ±30% Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): - Q @ Freq: -
Frequency - Self Resonant: - Material - Core: -
Package / Case: 0.126" L x 0.126" W x 0.059" H (3.20mm x 3.20mm x 1.50mm) Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 1µH
Type: Ferrite Core
Current: 1.8A
Frequency - Self Resonant: -
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Series: M
DC Resistance (DCR): -
Package / Case: 0.126" L x 0.126" W x 0.059" H (3.20mm x 3.20mm x 1.50mm)