EXB-2HV202JV
Resistor Networks & Arrays Resistor Array Chip 8 Elements 1506
product image
EXB-2HV202JV Picture
SeekIC No. : 001566118 Detail
EXB-2HV202JV: Resistor Networks & Arrays Resistor Array Chip 8 Elements 1506
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
EXB-2HV202JV
Mfg:
Panasonic Electronic Components
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Product Type : Arrays Circuit Type : Isolated
Number of Resistors : 8 Resistor Values : 2 KOhms
Tolerance : 5 % Temperature Coefficient : 200 PPM / C
Package / Case : 1506 Dimensions : 1.6 mm W x 3.8 mm L
Termination Style : SMD/SMT Packaging : Reel - 7 in
Description
Number of Pins :
Operating Temperature Range :
Lead Spacing :
Circuit Type : Isolated
Termination Style : SMD/SMT
Resistor Values : 2 KOhms
Tolerance : 5 %
Temperature Coefficient : 200 PPM / C
Product Type : Arrays
Number of Resistors : 8
Packaging : Reel - 7 in
Package / Case : 1506
Dimensions : 1.6 mm W x 3.8 mm L