FBA03VA450BB-00
EMI Filter Beads, Chokes & Arrays FERRITE BD AXIAL STRAIGHT 4 SZ 45OHMS
product image
FBA03VA450BB-00 Picture
SeekIC No. : 001110115 Detail
FBA03VA450BB-00: EMI Filter Beads, Chokes & Arrays FERRITE BD AXIAL STRAIGHT 4 SZ 45OHMS
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
FBA03VA450BB-00
Quick Details
Impedance : 45 Ohms Maximum DC Current : 7 Amps
Termination Style : Through Hole
Impedance : 45 Ohms
Parameters:
Technical/Catalog InformationFBA03VA450BB-00
Filter TypeDifferential Mode - Single
Current Rating7A
Frequency100MHz
Impedance35 Ohm
Mounting TypeThrough Hole
PackagingTray
DC Resistance (DCR)10.00 mOhm Max