FBR06VA850NA-00
EMI Filter Beads, Chokes & Arrays FERRITE BD RADIAL STR 06 SZ 85 OHMS
product image
FBR06VA850NA-00 Picture
SeekIC No. : 001109837 Detail
FBR06VA850NA-00: EMI Filter Beads, Chokes & Arrays FERRITE BD RADIAL STR 06 SZ 85 OHMS
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
FBR06VA850NA-00
Quick Details
Impedance : 85 Ohms Maximum DC Current : 7 Amps
Termination Style : Through Hole
Impedance : 85 Ohms
Parameters:
Technical/Catalog InformationFBR06VA850NA-00
Filter TypeDifferential Mode - Single
Current Rating7A
Frequency100MHz
Impedance85 Ohm
PackagingBulk
DC Resistance (DCR)10.00 mOhm Max